Et byggefirma du kan stole på

Dyktige fagfolk

Den viktigste innsatsfaktoren er våre arbeidere. Våre ansatte innehar de sertifiseringer og fagbrev som kreves i å få utføre våre oppdrag med kvalitet og effektivitet. Flere av våre fagfolk har vi selv utdannet og det vil vi fortsette med. Den første lærlingen hos oss tok fagbrev i 1997 og er fortsatt ansatt som tømrer i firmaet.
Vi har i dag 3 lærlinger og 1 TAF elev.

Hvem vi er

Strand & Stubø Entreprenør AS ble etablert i 1993, og er en totalentreprenør med fokus på nøyaktighet, kvalitet og effektivitet i hvert prosjekt.

Hva vi gjør

Vi utfører byggetjenester for private, bedrifter og offentlig sektor. Vi påtar oss små og store byggeprosjekter innen næringsbygg, offentlige bygg, skoler, barnehager, betongarbeider, og leilighetsbygg.

Hvor vi er

Strand & Stubø Entreprenør AS holder til i industriveien 4 B i Kristiansund. Vårt tjenesteområde er lokalt i Kristiansund, Averøy, Tingvoll, Gjemnes og Nordmøre forøvrig.

Kom gjerne innom våre lokaler for en hyggelig prat om ditt prosjekt!

Kontakt oss

Kontaktpersoner

Helge Strand

Daglig leder

 928 28 025

   helge@strand-stubo.no

Roar Stubø

Prosjektleder

  926 08 048

   roar@strand-stubo.no

Jørn Terje Slatlem

Prosjektleder

   913 98 997

   jorn@strand-stubo.no

Aleksander Ingvaldsen

Prosjektleder

  473 53 700

   aleksander@strand-stubo.no

Erik Samuelsen

Økonomiansvarlig

  414 43 265

   erik@strand-stubo.no

Aleksandar Petrovic

Prosjektleder

  979 01 591

  ap@strand-stubo.no

Jan Arve Mjønes

Byggeplass leder

  901 26 330

   jan@strand-stubo.no

Nils E. Bjerkås

Byggeplass leder

   906 57 794

  nils.bjerkaas@strand-stubo.no

Odd Gunnar Gundersen

Byggeplass leder

  452 28 735

  odd.gundersen@strand-stubo.no

Tommy Brevik

Byggeplass leder

  932 31 320

  tommy@strand-stubo.no

Jan Inge G. Skar

Byggeplass leder - betong

  995 49 851

  jan.skar@strand-stubo.no

Jarek Bloch

Byggeplass leder

  991 13 737

  blochserviceas@outlook.com

Godkjenninger og sertifiseringer

Strand & Stubø Entreprenør AS er en mesterbedrift og er godkjent for ansvarsrett etter plan- og bygningsloven.